Dom

Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Założona w 1989 roku firma Hebei Shengtian Pipe-Fitting Group Co., Ltd. z siedzibą w prowincji Hebei w prowincji Mengcun w Chinach, zajmująca obszar 100 000 metrów kwadratowych, z warsztatem o powierzchni 25 000 metrów kwadratowych i kapitałem zakładowym w wysokości 110 milionów RMB.Nasza firma ma silny zespół pracowników.Zatrudnia ponad 360 pracowników, w tym ponad 30 specjalistów i techników.

Chiny Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. profil firmy 0

 

Jesteśmy w stanie wyprodukować różnorodne kształtki rurowe.Nasz główny zakres produktów: kolanka stalowe, trójniki, kolanka, redukcje, zaślepki, kołnierze kute i mufy.Jesteśmy w tej branży od ponad 20 lat.Nasze produkty są eksportowane do wielu krajów i regionów, takich jak Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Europa i Ameryka itp. Nasze rury i kształtki cieszą się dobrą opinią na rynkach krajowych i zagranicznych.Każdego roku do naszej firmy przyjeżdżają setki gości zagranicznych i niezliczona ilość gości krajowych.

Chiny Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. profil firmy 1

 

Posiadamy najwyższej klasy urządzenia kontrolne, doskonałe środki detekcyjne oraz dobrze wyszkolonych specjalistów.I trzymamy się systemu jakości ISO9000: 2000 i skutecznej procedury kontroli w produkcji.Jesteśmy przekonani, że możemy dostarczać produkty najwyższej jakości.Chcielibyśmy wziąć odpowiedzialność za wszelkie niepewności dotyczące jakości.Mimo to nasza cena jest konkurencyjna.Poza tym możemy zapewnić najlepszą obsługę.

Chiny Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. profil firmy 2

 

Aby uniknąć polityki ceł antydumpingowych nałożonych na rury i kształtki z Europy, Stanów Zjednoczonych i innych krajów, możemy reeksportować przez inne kraje, takie jak Malezja itp., Aby obejść cła antydumpingowe, które mogłyby Spraw, abyś wygrał bardziej konkurencyjną cenę.

Chiny Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. profil firmy 3

 

Nasze produkty są zgodne z wieloma międzynarodowymi normami

Standard rury: ASTM A53, A106, API 5L, ASME B36.10M --- 1996.

Standardowe złączki rurowe: ANSI B16.9 / 16.28, DIN 2605/2616, JIS P2311 / 2312, GOST.

Standard kołnierza: ANSI B16.5, seria DIN, seria JIS, seria GOST.

SŁOWO KLUCZOWE: złączki rurowe spawane doczołowo, złączki rurowe ANSI B16.9, kształtki rurowe bez szwu.

Chiny Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. profil firmy 4

 

Chiny Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. profil firmy 5

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Hebei Shengtian Group to duże przedsiębiorstwo, które integruje produkcję i dostawy rurociągów płynów, armatury rurowej i sprzętu elektrycznego.Posiada możliwość formowania, odlewania, obróbki cieplnej, cynkowania, natryskiwania, obróbki i montażu.Zapewnienie kompleksowych, kompleksowych usług i rozwiązań w zakresie wodociągów, systemów przeciwpożarowych, klimatyzacji i ogrzewania i wentylacji, wodociągów i kanalizacji, rolniczych systemów nawadniających, przesyłu i transformacji energii, górnictwa, maszyn i urządzeń, i tak dalej, które mogą zaspokoić potrzeby różnych warunków pracy.

Zgodnie z różnymi potrzebami klientów specjalizujemy się w dostosowywaniu różnych rurociągów i armatur o dużych wymiarach, a także służymy naszym klientom w dążeniu do doskonałości.Produkty dostarczane przez firmę są wykorzystywane w różnych dziedzinach cywilnych i przemysłowych, takich jak transport wody, ropy, gazu, ciepła, energii elektrycznej i tak dalej.Produkty są zgodne ze standardem brytyjskim, niemieckim, japońskim, amerykańskim itp.

 

Chiny Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. profil firmy 0

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Shengtian

Ilość pracowników : 50~500

Coroczne wyprzedaże : 100000000-200000000

Rok założenia : 1989

pc Export : 90% - 100%

Eastern Asia: 20%

Southeast Asia: 25%

Middle East: 15%

Africa: 10%

Oceania: 5%

Eastern Europe: 5%

Western Europe: 5%

South America: 5%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. Certyfikaty